V Evropě je takový nedostatek zemního plynu, že kontinent začal znovu spoléhat na uhlí, aby uspokojil poptávku po elektřině. Ta se nyní vrací na úroveň před pandemií nemoci covid-19, píše, podle zpravodajství České televize, agentura Bloomberg. Evropa je přitom jinak považována za vzor globálního boje proti emisím oxidu uhličitého.
MINIMÁLNÍ A ZARUČENÁ MZDA 2019
Kolik dostanete, když přijdete o práci. Podpora v nezaměstnanosti 2024